You are currently viewing שתל שן

שתל שן

שתל שן נועד להחליף שן טבעית שחסרה. כך של שיניים שנעקרו, שנפלו עקב תאונה וכדומה. ההשתלה עצמה הינה פרוצדורה פופולארית המספקת מענה מצוין ולטווח ארוך. היא מורכבת ונעשית במספר שלבים. ד"ר ברק מרפאות שיניים עוסקים בתחום וניתן לקבל אצלם מידע רב.

שתל שן – בעל יתרונות רבים

שתל שן מספק יתרונות רבים לכל המתקין אותו. הוא מאפשר לעיסה וחיתוך מזון בצורה מיטבית, הוא נראה טוב ומשמר את האסתטיקה של הפה ומראה הפנים הכללי. הוא נדרש עקב נשירת שיניים בגלל מחלות חניכיים, נסיגת חניכיים בגלל הידלדלות שכבת עצם הלסת התומכת בהם, בגלל תאונות, מסיבות אסתטיות ואחרות. התהליך כולל שני שלבים עיקריים. האחד הוא כירורגי וכולל החדרת בסיס השתל המוברג לתוך העצם. לעיתים יש צורך הכנת תשתית מתאימה.  כך, הרמת סינוס בלסת העליונה או הוספת עצם בתחתונה. הכול, כדי לעבות את השכבה הקיימת בתחליף עצם המסוגל לקלוט את התשתית לשתלים המוברגים לתוכו. המחירים נקבעים על פי גיל המטופל, סוג השתלים הנדרשים, סוג המרפאה ועוד. כדאי לקחת בחשבון גם את איכות העבודה, מוניטין המרפאה, הכשרת הרופאים לביצוע פרוצדורות אלו ועוד. שתלים דנטאליים מחייבים ידע רב, ניסיון, ויכולת טכנית גבוהה. ראשית, יש צורך לאבחן היטב כל מצב. יש חשיבות להתקנת שתלים נכונה ומקצועית אשר תיצור מערכת שיניים מתפקדת היטב.

תהליך ההתקנה של השתל

השתל הדנטלי מצופה בחומר קלציום היוצר לו חספוס המשפר אחיזתו בחניכיים. לאחר התהליך הכירורגי מגיע השלב שבו מעגנים את השן המלאכותית עצמה לתוך הבסיס שהתקבע בעצם. ניתן למצוא מספק סוגים של שתלים דנטליים. כולם מחוברים ללסת באותה שיטה אבל הם נבדלים אלו מאלו במפרט המייחד אותם, בחומרים הם הן עשויים, עיצוב הבורג, הציפוי שלו איכותו ועוד.

ניהול של רופאים מוכשרים

ד"ר ברק מרפאות שיניים עוסקים בתחום ומומלץ לקבל מהם טיפול מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי, הקשבה והפנמה, אווירה חמה ונעימה, מחירים נוחים ועוד. המנהלים הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

שתל שן

סוגי שתלים דנטליים

סוגי שתלים דנטליים מספקים לכל לקוח אפשרות לבחירת השתל המותקן אצלו בפה. כולם נועדו להחליף שיניים טבעיות חסרות. כאלו שנשרו עקב מחלות חניכיים, בגלל עקירות, פגיעה עקב תאונות, לטובת אסתטיקה ועוד. תהליך ההתקנה נעשה במספר שלבים. ד"ר ברק מרפאות שיניים עוסקים בתחום וניתן לקבל אצלם מידע חשוב.

סוגי שתלים דנטליים – כולם איכותיים ותקניים

סוגי שתלים דנטליים מוצעים למרפאות וללקוחות. כולם תקניים ואיכותיים ומותקנים באותה שיטה. הם נבדלים ביניהם באיכותם, בתו התקן שלהם, בחומרים מהם הם מיוצרים, בעיצוב הבורג שלהם, בציפויו ובאלמנטים נוספים. משרד הבריאות מאשר כל סוג בהתאם לבדיקות שהוא ערך. יש צורך להשתמש רק באלו הקיימים ברשימתו. לפני ההשתלה הם עוברים תהליך של עיקור ועיבוד כדי להכשיר אותם להשתלה מיטבית. מהלכים אלו נועדו למנוע סיבוכים רפואיים ותופעות לוואי שליליות. לשימוש בשתלים יש יתרונות מובהקים על פרוצדורות אחרות כמו, למשל, שיניים תותבות או מצב שבו חסרות מספר שיניים בפה. השיניים המלאכותיות נאות ומאפשרות לחתוך וללעוס מזון באופן הדומה לעבר וללא מגבלות מיוחדות. הן גם תורמות לשימור מראה הפנים הכללי. השתלים הדנטליים מצופים בחומרי קלציום היוצרים להם חספוס המשפר אחיזתם בחניכיים. הן עמידות ומחזיקות מעמד זמן רב ללא בלאי.

תהליך השתלה בשלבים

השלב הראשון הינו החדרת בסיס השן לתוך העצם ונעשה בתהליך  כירורגי. במקרים מסוימים יש צורך להכין את מקום ההשתלה. המקרה הנפוץ הינו כאשר שכבת העצם מדולדלת עקב נסיגת חניכיים. כאן מוסיפים תחליף עצם לעבות אותה. בשלב הבא מבריגים את השן המלאכותית עצמה לתוך הבסיס. היות והתהליך הינו מקצועי הרי שיש לוודא שהרופא והמרפאה מוכשרים לטיפולים אלו.

יכולות מוכחות

ד"ר ברק מרפאות שיניים עוסקים בתחום ומומלץ לקבל מהם טיפול מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל סיטואציה, הקשבה והפנמה, אווירה חמה ונעימה, מחירים נוחים ועוד. המנהלים הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה הקיימת ואת יכולותיהם וכישוריהם לכל לקוח נוסף.